Zadzwoń:

+48 664 313 140

 

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

STUDIO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

 

 

mgr Katarzyna Pazdan

Kosmetolog, Biotechnolog ze specjalizacją kosmetologiczną, Linergistka

Właściciel Bellus Studio Makijażu Permanentnego. Kosmetologia Estetyczna 

 

Kosmetologię zaczęłam studiować przypadkiem... Jednak już po pierwszym semestrze kierunek wciągnął mnie po same uszy. Szeroki zakres wiedzy oraz możliwość wybrania spośród niej własnego profilu dalszej ścieżki rozwoju pchnęły mnie w kierunku kosmetologii estetycznej oraz permanentnego podkreślania urody.

Dzięki temu, od ponad 5 lat, prowadzę własne studio, w którym pomagam swoim klientkom znaleźć receptę na mankamenty urody oraz staram się polepszyć ich komfort i zadowolenie z samej siebie.

Od ponad 7 lat zajmuję się makijażem permanentnym. Ta niezwykle dynamicznie rozwijająca się specjalizacja motywuje do stałego szlifowania warsztatu i wprowadzania nowości oraz daje niesamowitą satysfakcję z osiąganych efektów.

Ponadto specjalizuję się w technikach stymulujących skórę do odnowy. Wykorzystuję zabiegi mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej (Dermapen), które w połączeniu z wysokoskoncentrowanymi koktajlami pozwalają osiągnąć autentyczne i długotrwałe rezultaty w walce z problemami i niedoskonałościami skóry. Prawdziwy renesans przechodzi również kwas hialuronowy którym ujędrniam i powiększam usta oraz spłycam niechciane zmarszczki i bruzdy.  

 

Zapraszam serdecznie

 

 

Szewska 6- 8

40-649 Katowice

STUDIO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

 

 


 

GODZINY OTWARCIA

 

 

Pon - wt: 8:00 - 16:00

Śr - czw: 13:00 - 21:00 

Pt: 10:00 - 18:00

TERMINY I REZERWACJA ZABIEGÓW

 

 

Tel: 664 313 140

STUDIO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA